Ogłoszenia X Niedziela Zwykła 06.06.2021

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Spotkanie ze wspólnotą Żywego Różańca o godz. 16.30, nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Msza św. w int. Żywego Różańca o godz. 18.00. Intencja modlitwy różańcowej na miesiąc czerwiec: O nowe powołania do służby w Kościele koszalińsko-kołobrzeskim.

Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele w niedzielę i dni powszednie o godz. 17.30.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania procesji w czasie Bożego Ciała: Leśnikom i Braciom Zewnętrznym za budowę ołtarzy, straży miejskiej, Rycerzom NMP, niosącym feretrony i sztandary, panom organistom, lektorom, ministrantom, katechetkom, dzieciom sypiącym kwiatki. Dziś procesja Eucharystyczna po Mszy św. o 12.30, a w tygodniu po nabożeństwie czerwcowym. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków. W czwartek na zakończenie oktawy po Mszy św. wieczornej poświęcenie wianków i kwiatów.

Nauki przedślubne w poradni życia rodzinnego odbędą się 7,8 i 9 czerwca o godz. 18.00.

W środę po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie z kandydatami do Bierzmowania

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z inicjatywy papieskiej jest to także dzień modlitw o świętość kapłanów. Procesja Eucharystyczna po nabożeństwie czerwcowym. Ze względu na uroczystość można spożywać pokarmy mięsne. Tego dnia pod zwykłymi warunkami za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia Sercu Jezusa można uzyskać odpust zupełny.

W przyszłą niedzielę 13 czerwca przeżywać będziemy Jubileusz 75 lat duszpasterstwa zmartwychwstańców w Złocieńcu i 70 rocznicę erygowania naszej parafii. O godz. 12.30 Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Edwarda Dajczaka, po Mszy św. poczęstunek dla wszystkich na placu przykościelnym. O godz. 16.30 Nabożeństwo czerwcowe i Procesja Fatimska do kościoła św. Jadwigi. O 19.00 koncert Haliny Frąckowiak „Zostań Aniołem”. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00, intencja tej Mszy św. zostanie odprawiona o godz. 12.30. W czasie pikniku promocja książki „75 lat duszpasterstwa Zgromadzenia Zmartwychwstańców w Złocieńcu” autorstwa pana Jarosława Leszczełowskiego. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnego świętowania.

Dziękujemy za złożone w tym tygodniu ofiary na elewacje kościoła.

Trwa akcja PAPIEROWY SZAŁ, której celem jest zbiórka makulatury na elewację kościoła. Kontener ustawiony jest na parkingu przy plebanii, do którego wrzucać możemy makulaturę.

Polecamy cotygodniową prasę katolicką i nasz parafialny tygodnik Spotkania, a w nim m.in. relacja z prymicji ks. Jana Soroki CR, profanacji krzyża i nabożeństwa ekspiacyjnego.

Wszystkim solenizantom i jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Opiekunki Rodzin i wstawiennictwa św. Andrzeja Boboli.

W ostatnim czasie odeszli do wieczności: Ryszard Kocoł lat 71 i Anna Hryciw lat 85– Wieczny odpoczynek…

ks. proboszcz Krzysztof Janik CR, 4 czerwca, 2021

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl