Ogłoszenia Niedziela Zmartwychwstania 04.04.2021

Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i przeżyciu Triduum Paschalnego oraz Rezurekcji: Braciom Zewnętrznym, panom organistom, ministrantom, lektorom, kantorkom, panu kościelnemu Robertowi, pani kościelnej Urszuli, paniom sprzątającym kościół i osobom zaangażowanym w przygotowanie dekoracji i świątyni. Bóg zapłać kapłanom za posługę w sakramencie pojednania i przygotowanie liturgii. Nowenna do Bożego Miłosierdzia codziennie do Niedzieli Miłosierdzia o godz. 15.00.

Jutro drugi dzień świąt. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Ofiary złożone w tym dniu na tacę przeznaczone są na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i kształcenie alumnów w naszej diecezji.

Przez całą oktawę wielkanocną, do soboty włącznie, będziemy odprawiać o godz. 18.00 Mszę św. z kazaniami połączoną z Nieszporami Wielkanocnymi. Zapraszamy parafian do świętowania razem z nami Oktawy Wielkanocnej.

Intencja modlitwy różańcowej na miesiąc kwiecień: Aby Pan błogosławił wspólnotę Żywego Różańca w naszej diecezji.

Osoby dorosłe, które nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania, a chciałyby to zrobić, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek 9 kwietnia po Mszy św. wieczornej do sali na plebanii.

Dziękujmy za zaangażowanie w wielkopostną akcję pomocy Kosz pokutny, dzięki której udało się nam zorganizować pomoc świąteczną dla potrzebujących parafian.

Dziękujemy za złożone w tym tygodniu ofiary na elewacje kościoła.

Polecamy cotygodniową prasę katolicką i nasz parafialny tygodnik Spotkania, a w nim dalsza relacja ze Mszy św. prymicyjnej pierwszego zmartwychwstańca pochodzącego z naszej parafii o. Andrzeja Klimaszewskiego CR.

Wszystkim solenizantom i jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Opiekunki Rodzin i wstawiennictwa św. Andrzeja Boboli.

W ostatnim czasie odeszli do wieczności: Marian Labuda lat 81, Elżbieta Dawid lat 54 i Władysław Furmanek lat 85 – Wieczny odpoczynek…

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Kwiecień 4, 2021

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl