Intencje Mszalne XXXII tydzień zwykły 2019

XXXII Niedziela Zwykła 10. 11. 2019 r.

6.30     – za †† Krystynę i Tadeusza Klapenda, Pawła, Jolantę, Czesława Skorybandę

8.00     – za †† Helenę, Eugeniusza Faderewskich, Franciszkę, Stanisława Narewskich

8.00     – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 10)

9.30     – za † Tadeusza Wrzask

11.00  – za † Janinę Marat (od Bogdana z żoną)

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele (chrzty)

12.30  – za †† Stanisława, Franciszka i Zofię Miłaszewicz oraz Edwarda i Natalię Majewskich

16.30  – w int. wspólnoty Misiaki

18.00     – za † Jana Czerepaniak

Poniedziałek 11. 11. 2019 r. WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS, 101 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

7.00     – za †† Stanisława Juszczyk w rocznicę śmierci oraz Lucynę

7.00     – za † Adama Zachcar w 12 rocznicę śmierci

7.00        – za †† Stanisława w 17 rocznicę śmierci oraz rodziców i rodzeństwo

12.30  – w int. Ojczyzny

18.00  – za †† Katarzynę, Jana, Emila Warzecha

18.00  – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 11)

18.00  – za † Franciszka Wrzask (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Pawła Klimaszewskiego w 1 rocznicę śmierci

Wtorek 12. 11. 2019 r. – WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA

7.00     – za † Marka Pawluk (od uczestników pogrzebu)

7.00        – za † Jana Szylak (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Zbigniewa Sajkowskiego (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 12)

18.00  – za † Antoniego Bagińskiego (od uczestników pogrzebu)

18.00     – za † Franciszka Wrzask (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† Antoninę, Adama, Urszulę, Tadeusza Uniatów oraz zmarłych rodziców z obojga stron

Środa 13. 11. 2019 r. – WSPOMNIENIE ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA, PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI

7.00        – za †† Józefa, Mieczysława Jermatowicz

7.00     – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 13)

18.00  – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00  – za †† Matki Różańcowe (od V Róży Matek)

18.00  – za † Stanisława Wenc

18.00  – za †† Katarzynę, Apolonię, Władysława, Jan z rodziny Chmiel

Czwartek 14. 11. 2019 r.

7.00     – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 14)

7.00     – za † Edwarda Woszczek (od uczestników pogrzebu)

18.00  – w int. II Synodu Diecezji o dary Ducha Świętego

18.00  – za † Bożenę Raczkowską w 11 rocznicę śmierci

18.00  – za † Janinę Łazor w 3 rocznicę śmierci

18.00     – za † Elżbietę Nagórską

Piątek 15. 11. 2019 r.

7.00     – za † Marka Pawluk (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Jana Szylak (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Andrzeja Kuprowskiego w rocznicę śmierci

18.00  – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 15 )

18.00     – za †† Michała i Zbigniewa Kmiecik, Andrzeja i Katarzynę Dołżyckich, Marię i Michała Mielnik, Reginę i Wacława Golińskich

18.00  – za † Edwarda Woszczek (od rodziny Dominiaków)

Sobota 16. 11. 2019 r. WSPOMNIENIE NMP OSTROBRAMKSIEJ MATKI MIŁOSIERDZIA

7.00     – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 16)

7.00     – za † Marka Pawluk (od uczestników pogrzebu)

18.00     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Helenki Głowackicj z okazji 1 rocznicy urodzin

18.00  – za †† Tadeusza Szymczyk w 6 rocznicę śmierci, Janinę i Ignacego

18.00  – za †† Edmunda i Stanisława Brzemińskich oraz zmarłych z rodziny Brzemińskich i Koblów

18.00  – za † Andrzeja Kochanowicz w 3 rocznicę śmierci

XXXIII Niedziela Zwykła 17. 11. 2019 r.

6.30     – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 17)

8.00     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Grażyny i Zdzisława Czarneckich z okazji 40 rocznicy Sakramentu małżeństwa

8.00     – za †† Feliksa Kopcian w 20 rocznicę śmierci oraz jego rodziców Annę i Wilhelma

9.30     – za † Ludwika Tyczyńskiego w rocznicę śmierci

9.30     – za † Franciszka w 1 rocznicę śmierci

11.00  – za †† Jana w 28 rocznicę śmierci, Annę, Marka, Bronisława Marek

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

18.00     – w int. wspólnoty Galilea

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Listopad 7, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl