Intencje Mszalne XXXI tydzień zwykły 2019

XXXI Niedziela Zwykła 03. 11. 2019 r.

6.30     – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 3)

8.00     – za † Edwina Udycz

9.30     – za †† Olimpię, Franciszka, Jerzego Dowgielewicz oraz Janinę i Stanisława Siluk

11.00  – za †† Ignacego Pedo w 17 rocznicę śmierci, Józefę Pedo, Annę Rublewską i Jerzego Bijata

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – za †† Jerzego, Marka, Zygmunta, Stefana, Stefanię, Zbigniewa Kamińskich

18.00  – w int. Żywego Różańca

Poniedziałek 04. 11. 2019 r. WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOROMEUSZA

7.00     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Elżbiety Łuczko z okazji 90 rocznicy urodzin

7.00     – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 4)

7.00        – za † Edwarda Woszczek (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Dariusza Przysieckiego (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla dzieci Jolanty i Jakuba z rodzinami

18.00  – za †† Feliksa Kopcian w 19 rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Jana, Annę i Wilhelma, Marię i Michała Staliś

18.00  – za † Teresę Barańską

18.00  – za †† Roberta i Zofię Stefanowskich

Wtorek 05. 11. 2019 r.

7.00        – za †† Mariusza i Tadeusza Smoter

7.00     – za † Antoniego Bagińskiego (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Jadwigę Jeremicz i zmarłych z rodziny Czebiałko

18.00     – za †† polecanych w rocznych wypominkach

18.00  – za † Macieja Olech (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† Martę Kwak w 4 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny oraz Anielę i Stanisława Woźniak

18.00  – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 5)

18.00  – za †† Józefa Sputa w 16 rocznicę śmierci oraz Mariannę Sputa

Środa 06. 11. 2019 r.

7.00        – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Elżbiety w dniu urodzin i imienin

7.00     – za † Franciszka Wrzask (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Irenę Bolińską (od uczestników pogrzebu)

18.00  – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00  – za † Teresę Kilian (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Mariolę Kopczak (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 6)

Czwartek 07. 11. 2019 r.

7.00     – za † Franciszka Wrzask (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Tadeusza Hein (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Józefa Woźniak

18.00  – o nowe powołania kapłańskie i zakonne

18.00     – za †† z rodziny Kuprowskich, Kurzyńskich, Maksantych, Czermanowiczów, Łapuciów

18.00  – za † Grażynę Zyśk w 1 rocznicę śmierci

18.00  – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 7)

Piątek 08. 11. 2019 r.

7.00     – za † Franciszka Wrzask (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Irenę Bolińską (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Tadeusza Czerepaniak w 1 rocznicę śmierci

18.00  – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 8 )

18.00  – za † Edwarda Woszczek (od uczestników pogrzebu)

18.00     – za † Feliksa Krywiel w 16 rocznicę śmierci

Sobota 09. 11. 2019 r. ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

7.00     – za † za † Tadeusza Hein (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Jana Szylak (od uczestników pogrzebu)

16.00  – w int nowożeńców: Pawła i Agaty

18.00  – za †† Mariana Grzelińskiego, Mariusza Kosińskiego i zmarłych z rodziny

18.00  – za † Janinę Koziół (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Marię Golabiewicz

18.00     – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 9)

XXXII Niedziela Zwykła 10. 11. 2019 r.

6.30     – za †† Krystynę i Tadeusza Klapenda, Pawła, Jolantę, Czesława Skorybandę

8.00     – za †† Helenę, Eugeniusza Faderewskich, Franciszkę, Stanisława Narewskich

8.00     – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 10)

9.30     – za † Tadeusza Wrzask

11.00  – za † Janinę Marat (od Bogdana z żoną)

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele (chrzty)

12.30  – za †† Stanisława, Franciszka i Zofię Miłaszewicz oraz Edwarda i Natalię Majewskich

16.30  – w int. wspólnoty Misiaki

18.00     – za † Jana Czerepaniak

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Listopad 1, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl