Intencje Mszalne XXX tydzień zwykły 2019

XXX Niedziela Zwykła 27. 10. 2019 r.

6.30     – za † Stefana Skowrońskiego (greg 27)

8.00     – za † Tadeusza Sawickiego w 12 rocznicę śmierci

9.30     – za † Zofię Kuprowską i zmarłych z rodziny

9.30     – za † Bronisławę, Stanisława, Leona, Bronisława z rodziny Pienkoś

11.00  – za † Wandę Mroczkowską w 2 rocznicę śmierci

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – za †† Juliannę Jankowską w 20 rocznicę śmierci, Stanisława Jankowskiego w 25 rocznicę śmierci i Andrzeja Marchewkę w 20 rocznicę śmierci

12.30  – za †† Wandę Sielatycką w 1 rocznicę śmierci, a także pozostałych członków rodziny oraz Julię i Aleksandra Wróbel

18.00  – za † Tadeusza Marek

Poniedziałek 28. 10. 2019 r. ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I TADEUSZA

7.00     – za †† Helenę i Wincentego

7.00        – za † Franciszka Wrzask (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Józefa Węznerowicz (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Tadeusza Wrzask

18.00  – za † Tadeusza Czerepaniak (od żony i synów)

18.00  – za † Stefana Skowrońskiego (greg 28 )

18.00  – za †† Ryszarda Więckowskiego w 5 rocznicę śmierci oraz Jana, Otolię Adamczyk

Wtorek 29. 10. 2019 r.

7.00        – za † Barbarę Florczak (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Antoniego Bagińskiego (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Janinę Malinowską (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† Romana Chojnackiego w rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Chojnackich i Przystawskich

18.00     – za †† Ludwikę i Józefa Kucharskich oraz zmarłych z rodziny

18.00  – za †† rodziców; Karolinę i Stanisława, zmarłych z rodziny, zmarłych teściów: Marię i Jakuba Buca, zmarłych z rodziny oraz Stanisławę Nowacką

18.00  – za † Stefana Skowrońskiego (greg 29)

Środa 30. 10. 2019 r.

7.00     – za † Dorotę Cholewińską

18.00  – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00  – za †† z rodziny Walencowiczów i Gibowiczów

18.00  – za † Stefana Skowrońskiego (greg 30)

18.00  – za † Antoniego Peciukonis w 11 rocznicę śmierci

Czwartek 31. 10. 2019 r.

7.00     – za †† Stanisławę i Stanisława Dratwińskich

7.00     – za † Franciszka Wrzask (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Janinę Malinowską (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† Tomasza Sawickiego i Bolesława Skrzeczewskiego

18.00  – za † Wacława

18.00  – za † Zofię Kononowicz (od uczestników pogrzebu)

18.00     – za †† Władysława i Genowefę Frankiewicz

Piątek 01. 11. 2019 r. – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

6.30        – za †† Marię, Stanisława Górowskich oraz Bolesława Skrzeczewskiego

6.30        – za † Konstantego Grabowskiego

8.00    – za †† Stefanię, Stanisława Adamowicz oraz Krystynę Beńko

8.00     – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 1)

9.30    – za †† z rodziny Pędziwiatr, Frankowskich oraz Tyczyńskich

12.00  – za †† Parafian (na cmentarzu)

12.00  – za †† Alojzego Rejmana i zmarłych z rodziny Łuczko i Bożków

18.00  – za † Stanisławę Tomaszewską

Sobota 02. 11. 2019 r. WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

7.00    – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 2)

7.00    – za †† Magdalenę i Zbigniewa Templińskich, Stanisławę i Franciszka Zielińskich

9.00    – zbiorowa za zmarłych polecanych w wypominkach

16.30     – zbiorowa za zmarłych polecanych w wypominkach

18.00     – zbiorowa za zmarłych polecanych w wypominkach

XXXI Niedziela Zwykła 03. 11. 2019 r.

6.30     – za † Andrzeja Błaszczyk (greg 3)

8.00     – za † Edwina Udycz

9.30     – za †† Olimpię, Franciszka, Jerzego Dowgielewicz oraz Janinę i Stanisława Siluk

11.00  – za †† Ignacego Pedo w 17 rocznicę śmierci, Józefę Pedo, Annę Rublewską i Jerzego Bijata

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – za †† Jerzego, Marka, Zygmunta, Stefana, Stefanię, Zbigniewa Kamińskich

18.00  – w int. Żywego Różańca

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Październik 23, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl