Intencje Mszalne XXVII tydzień zwykły 2019

XXVII Niedziela Zwykła 06. 10. 2019 r.

6.30     – za † Stefana Skowrońskiego (greg 6)

8.00     – przez przyczynę M.B. Opiekunki Rodzin i świętego Andrzeja Boboli o zdrowie dla Jana

8.00     – za † Franciszka Kuprowskiego (od uczestników pogrzebu)

9.30     – za † Edwina Udycz

9.30     – za † Czesława Barcickiego w rocznicę śmierci

11.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Liliany Kosińskiej z okazji 5 rocznicy urodzin

11.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Sebastiana Kuropatnickiego z okazji 40 rocznicy urodzin oraz dla żony i syna

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – za † Zygmunta Pikuła w 3 rocznicę śmierci oraz Józefa, Mariannę, Pikuła, Jana, Stanisławę, Janinę, Stanisława Dunal

18.00  – w int Żywego Różańca

Poniedziałek 07. 10. 2019 r. WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ

7.00     – za † Teresę Kilian (od uczestników pogrzebu)

7.00        – za † Zofię Kononowicz (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za †† Mirosława Czymbor w 3 rocznicę śmierci oraz Leona Czembor

7.00     – za † Henryka Piątek (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Matek Różańcowych (od V Róży Matek)

18.00     – za †† Helenę w 2 rocznicę śmierci i Henryka Demskich oraz zmarłych z rodziny

18.00  – za † Stefana Skowrońskiego (greg 7)

Wtorek 08. 10. 2019 r.

7.00        – za † Janinę Koziół (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Mariannę Czarnota (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za †† Jarosława i Bronisława Zięba

18.00  – za †† polecanych w rocznych wypominkach

18.00  – za † Władysławę Lewicką oraz zmarłych z rodziny

18.00     – za †† Halinę i Wojciecha Laskowskich

18.00  – za † Stefana Skowrońskiego (greg 8 )

Środa 09. 10. 2019 r.

7.00     – za † Stefana Skowrońskiego (greg 9)

7.00        – za †† Stefanię i Mieczysława Zając

7.00     – za † Edwarda Woszczek (od uczestników pogrzebu)

18.00  – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00  – za † Kazimierza Raczkowskiego w 15 rocznicę śmierci

18.00  – za † Mariannę Pawluk w 18 rocznicę śmierci

18.00  – za †† Matki Różańcowe (od IV Róży Matek)

Czwartek 10. 10. 2019 r.

7.00     – za † Sabinę Mazur

7.00     – za † Andrzeja Stec (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Stefana Skowrońskiego (greg 10)

10.30     – w int niedowidzących i niepełnosprawnych

18.00     – o Dary Ducha Świętego na czas II Synodu Diecezji Koszalińsko Kołobrzeskiej

18.00     – za †† Apolonię, Izydora i Antoniego Mrozik

18.00  – za †† Genowefę, Józefa, Tadeusza Makowskich oraz Małgorzatę Michalską

18.00  – za † Irenę Mazur (od uczestników pogrzebu)

Piątek 11. 10. 2019 r.

7.00        – za † Wandę Kuncewicz (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Irenę Hołdy (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Mariannę Zagórską (od uczestników pogrzebu)

16.00  – w int nowożeńców: Artura i Aleksandry

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Doroty i Natalii

18.00  – za † Krystynę Sycz (od siostry z mężem i dziećmi)

18.00  – za † Janusza Cywińskiego w rocznicę śmierci

18.00  – za † Stefana Skowrońskiego (greg 11)

Sobota 12. 10. 2019 r.

7.00    – za †† Jadwigę Kubiak i Józefa Jędrzyckiego

7.00    – za † Stefana Skowrońskiego (greg 12)

7.00    – za † Janinę Malinowską (od uczestników pogrzebu)

16.00     – w int nowożeńców: Pawła i Katarzyny

18.00     – za † Mariana Kuwałek

18.00  – za † Józefa Piotrowicz w rocznicę śmierci

18.00     – za † Helenę Szałek w 22 rocznicę śmierci

XXVIII Niedziela Zwykła 13. 10. 2019 r.

6.30     – za † Stefana Skowrońskiego (greg 13)

8.00     – za †† Helenę i Eugeniusza Faderewskich, Franciszkę i Stanisława Narewskich

9.30     – za †† Eugeniusza i Walerię Górczewskich

9.30     – za † Janusza Cywińskiego w 1 rocznicę śmierci

11.00  za †† Tadeusza Gryglewicz w 8 rocznicę śmierci, Marię, Jadwigę Gryglewicz i zmarłych z rodziny Gryglewicz

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele (chrzty)

12.30  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Janiny Depta z okazji 80 rocznicy urodzin

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Wojciecha Czutro z okazji 4 rocznicy urodzin

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Październik 3, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl