Intencje Mszalne XXVI tydzień zwykły 2019

XXVI Niedziela Zwykła 29. 09. 2019 r.

6.30     – za † Zbigniewa Misztal w 1 rocznicę śmierci

8.00     – za † Dorotę Lisowską (od uczestników pogrzebu)

9.30     – za † Jerzego Wrzos w 9 rocznicę śmierci

9.30     – za † Mariannę Czarnota (od uczestników pogrzebu)

11.00  – za † Jana Czerepaniak

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – za † Antoniego Solińskiego w 14 rocznicę śmierci

18.00  – za †† Mariana Dzwonek w 9 rocznicę śmierci i Stefana Lewickiego w 5 rocznicę śmierci

Poniedziałek 30. 09. 2019 r. – WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA

7.00     – za †† Mariannę i Wincentego Stencel

7.00     – za † Irenę Mazur (od uczestników pogrzebu)

7.00        – za † Franciszka Pokutyńskiego (od uczestników pogrzebu)

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla ks. Hieronima Doeringa CR w dniu imienin

18.00  – za †† Teofila Nowak, Józefa, Natalię, Stanisława, Karolinę, Michała, Floriana Stemplewskich

18.00     – za †† Zbigniewa i Michała Kmiecik

18.00  – za † Wandę Kuncewicz (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Zofię Kononowicz (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 01. 10. 2019 r. – WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS

7.00        – za † Antoniego Bagińskiego (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Mariannę Zagórską (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Zbigniewa Stanek (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Antoniego Bagińskiego (od Matek Różańcowych)

18.00  – za †† Helenę, Wojciecha, Janusza Halak

18.00  – za † Stefana Skowrońskiego (greg 1)

18.00     – za † Franciszka Kuprowskiego (od uczestników pogrzebu)

Środa 02. 10. 2019 r. – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH ANIOŁÓW STRÓŻÓW

7.00        – za † Grzegorza w 7 rocznicę śmierci

7.00     – za † Stefana Skowrońskiego (greg 2)

7.00     – za † Franciszka Pokutyńskiego (od uczestników pogrzebu)

18.00  – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00  – za †† Mariannę, Franciszka Mrozik oraz Agatę i Andrzeja Huska

18.00  – za †† Mariana Bańkowskiego, Stanisławę i Stefana

I Czwartek 03. 10. 2019 r.

7.00     – za †† z II Róży Ojców, o Boże Miłosierdzie

7.00     – za † Janinę Koziół (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Stefana Skowrońskiego (greg 3)

18.00     – o nowe powołania kapłańskie i zakonne

18.00     – za †† Annę Kozioł w 3 rocznicę śmierci, Marzenę Maciejewską z domu Kozioł

18.00  – za † Janinę Marat (od Zenona z żoną)

I Piątek 04. 10. 2019 r. – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

7.00     – za † Józefa Woszczek, zmarłych z rodziny oraz Barbarę Wiśniewską

7.00     – za † Stefana Skowrońskiego (greg 4)

7.00     – za † Janinę Malinowską (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Mariana Mazanik (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

17.00  – za † Mariannę Zagórską (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Wojciecha Rogińskiego w 18 rocznicę śmierci

18.00  – za †† Annę, Marię, Hansa

18.00  – za †† Rozalię i Ludwika Głodek

I Sobota 05. 10. 2019 r. WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ

7.00    – za † Bogdana Kozak (od uczestników pogrzebu)

7.00    – za † Irenę Mazur (od uczestników pogrzebu)

7.00    – za † Mariolę Kopczak (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Andrzeja Stec (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

15.00     – w int nowożeńców (Pauliny i Marcina (Stawno)

16.00     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Bogusławy i Michała Jędrzejczak z okazji 35 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

18.00  – za † Tomasza Górczewskiego w 5 rocznicę śmierci

18.00     – za † Stefana Skowrońskiego (greg 5)

XXVII Niedziela Zwykła 06. 10. 2019 r.

6.30     – za † Stefana Skowrońskiego (greg 6)

8.00     – za † Franciszka Kuprowskiego (od uczestników pogrzebu)

9.30     – za † Edwina Udycz

9.30     – za † Czesława Barcickiego w rocznicę śmierci

11.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Liliany Kosińskiej z okazji 5 rocznicy urodzin

11.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Sebastiana Kuropatnickiego z okazji 40 rocznicy urodzin oraz dla żony i syna

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele (chrzty)

12.30  – za † Zygmunta Pikuła w 3 rocznicę śmierci

18.00  – w int Żywego Różańca

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Wrzesień 27, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl