Intencje Mszalne V Tydzień Wielkiego Postu

V Niedziela Wielkiego Postu 07. 04. 2019 r. – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

6.30     – za † Leonardę Staliś (od uczestników pogrzebu)

8.00     – za † Anielę Jałowiec w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Jałowiec

8.00     – za †† Władysławę i Czesława Kacianowskich

9.30     – za † Andrzeja Juodka w 23 rocznicę śmierci

11.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Piotra i Elżbiety Zdanowicz z okazji 25 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

11.00  – za † Marlenę Żurek (od uczestników pogrzebu)

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

18.00  – w int. Żywego Różańca

18.00  – za †† z rodziny Purgał

Poniedziałek 08. 04. 2019 r.

7.00     – za † Mariannę Kuśmierską (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Jana Szylak (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† Stefanię Kuncewicz (od przyjaciół)

18.00  – za † Władysławę Mazurek (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Józefę Babiarz (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Danutę Deniusz (od sąsiadów)

Wtorek 09. 04. 2019 r.

7.00     – za † Mariana Kobierowskiego (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Władysława Rudzik (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Domicelę Kosińską (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† polecanych w rocznych wypominkach

18.00  – za † Teresę Literską (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† Celinę, Wacława, Jana Rogińskich

18.00  – za †† Bożenę Kolaszyńską w 1 rocznicę śmierci oraz Jana Żurawskiego w 17 rocznicę śmierci

Środa 10. 04. 2019 r.

7.00     – za † Mariana Bawarskiego (od uczestników pogrzebu)

7.00     – przez przyczynę M.B. Opiekunki Rodzin o zdrowie dla Anny i Witolda Tafelskich

18.00  – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00  – za †† Władysława Pawelczak w 7 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny oraz Jarosława i Krzysztofa

18.00  – za †† Stefanię, Bronisława i Wacława Zdanowicz oraz zmarłych z rodziny

18.00  – za †† Mirosława Szwed w 31 rocznicę śmierci i jego rodziców

Czwartek 11. 04. 2019 r.

7.00     – za † Zofię Ramza (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Jana Szylak (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Irenę Danewicz (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – w int II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej o dary Ducha Świętego

18.00  – za † Leonardę Staliś (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Józefę Babiarz (od uczestników pogrzebu)

Piątek 12. 04. 2019 r.

7.00     – przez przyczynę M.B. Opiekunki Rodzin o potrzebne łaski II Róży Ojców i ich rodzin

7.00     – za † Bogdana Świercz (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

16.30  – I spowiedź dzieci pierwszokomunijnych

18.00  – za † Zofię Karaczun (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Adama Tomaszewskiego (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† Juliana i Lecha Rogalińskich

18.00  – za †† z rodziny Paszkiewiczów, Kloców, Kuczyńskich, Kruczkowskich, Winiarskich, Rosińskich i Masalskich

Sobota 13. 04. 2019 r.

7.00     – za † Józefę Babiarz (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Wojciecha Frydrych (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Krystynę Sycz (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Helenę Budziszowską w 6 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Głowackich

18.00  – za † Klemensa Wera w 2 rocznicę śmierci

18.00  – za †† Władysława, Katarzynę, Jerzego Bogunia

Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej 14. 04. 2019 r.

6.30     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Teresy Szwed z okazji 82 rocznicy urodzin

8.00     – za †† Annę, Juliana, Stanisława Kowalskich i Grzegorza Sołtys

9.30     – za †† Jadwigę i Józefa Bosiackich, Rafała Krzemińskiego, Janinę i Stefana Zając

9.30     – za †† Tadeusza, Marię, Irenę, Franciszka, Józefa Stelmasiak

11.00  – za †† Joannę, Jana, Leona Murawskich, Aleksandrę, Wiktora, Czesława, Malwinę, Karolinę Bierbaszów

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – za †† Czesławę i Mariana Szyszkowskich oraz zmarłych z rodziny

16.00  – w int wspólnoty Misiaki

18.00  – za † Bronisławę Tyczyńśką w rocznicę śmierci

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Kwiecień 5, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl