Ogłoszenia IV Niedziela Wielkiego Postu 31. 03. 2019

Dziś Fundacja Magia Serca prowadzi kwestę i kiermasz ciast, świec, kubków złocienieckich na pomoc dzieciom, osobom starszym, niepełnosprawnych, ofiarom wypadków i klęsk żywiołowych z Gminy Złocieniec i Powiatu Drawskiego.

W kaplicy M. B. Ostrobramskiej rozprowadzane są Paschaliki Wielkanocne w cenie 5 zł.

Gorzkie Żale o godz. 17.00.

Dziś Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18.00. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Piotr Skiba ze Szczecina.

Dzieci przygotowujące się do I spowiedzi św. i I komunii św. zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne w poniedziałek o godz. 17.00. Spotkanie odbędzie się w kościele. Po spotkaniu odbiór alb i zapisy na pielgrzymkę do Lichenia. Natomiast w piątek zapraszamy dzieci na katechezę, która odbędzie się po drodze krzyżowej dla dzieci w sali na plebani.

W czwartek 04 kwietnia rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które głosić będzie ks. Józef Niżnik – kustosz sanktuarium w Strachocinie – w parafii, w której urodził się i otrzymał sakrament chrztu świętego św. Andrzej Bobola. Program rekolekcji na tablicy ogłoszeń na parafialnej stronie internetowej oraz w gazetce Spotkania.

W piątek drogi krzyżowe: dla dorosłych po Mszach św. o godz. 9.00 i 18.00, dla dzieci o 17.00. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W pierwszą sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo pierwszosobotnie. Prosimy przynieść ze sobą świece.

W przyszłą niedzielę 07 kwietnia Msza św. w int. Żywego Różańca o godz. 18.00. Intencja modlitwy różańcowej na miesiąc kwiecień: aby inicjatywy ewangelizacyjne podejmowane w naszej diecezji rozpalały wielu ludzi mocą Ducha Świętego. O godz. 16.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca w sali parafialnej.

Trwa akcja wielkopostnej pomocy Kosz pokutny, do którego składać możemy nie psującą się żywność i materiały higieniczne. Trafią one przed świętami w paczkach przeznaczonych dla potrzebujących parafian. Kosz znajduje się w kaplicy adoracji.

Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową w piątek 12 kwietnia. Początek o godz. 21.00 w kościele. Trasa Drogi Krzyżowej wynosi około 20 km.

W sobotę 13 kwietnia zapraszamy na koncert zespołu Nobilium Ensemble (kwintet smyczkowy tworzą muzycy filharmonii koszalińskiej) Siedem Ostatnich Słów Chrystusa na Krzyżu. Koncert odbędzie się w naszym kościele o godz. 19.00.

W niedzielę Palmową mieszkańcy Stawna rozprowadzać będą przygotowane przez siebie palemki. Zebrane ofiary przeznaczone będą na malowanie kościoła w Stawnie.

W ostatnim czasie odeszli do wieczności: Jan Masłowski lat 57, Wanda Kuncewicz lat 92, i Regina Kramek lat 78. – Wieczny odpoczynek…

Polecamy cotygodniową prasę katolicką i nasz parafialny tygodnik Spotkania.

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Marzec 28, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl