Intencje Mszalne III Tydzień Wielkiego Postu

III Niedziela Wielkiego Postu 24. 03. 2019 r.

6.30     – przez przyczynę M. B. Opiekunki Rodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziców

8.00     – za †† Czesławę i Józefa Mrozik

8.00     – za †† z rodziny Surówków

9.30     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Leokadii i Władysława Sabat z okazji 60 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

11.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Krzysztofa Oleksy z okazji 2 rocznicy urodzin

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele (chrzty)

12.30  – przez przyczynę M. B. Opiekunki Rodzin o siłę do walki z chorobą, powrót do zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 24)

Poniedziałek 25. 03. 2019 r. – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

7.00     – o światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla II Róży Ojców i ich rodzin

7.00     – za † Jadwigę Bednarek (od uczestników pogrzebu)

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Matek Różańcowych w święto patronalne (od II Róży Matek)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 25)

18.00  – za †† Krzysztofa, Helenę, Jolantę, Andrzeja i Iwonę Tarłowskich

18.00  – za †† Stanisława Górowskiego w 2 rocznicę śmierci i Marię Górowską w 18 rocznicę śmierci

Wtorek 26. 03. 2019 r.

7.00     – za † Stanisława Szemiel (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Stanisławę Stramską (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Mariana Bawarskiego (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 26)

18.00  – za † Franciszka Hajdukiewicz (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Zofię Ramza (od uczestników pogrzebu)

Środa 27. 03. 2019 r.

7.00     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla kapłanów naszej parafii i brata Mirosława (od rodziny)

7.00     – za †† Kazimierza Kurzyńskiego, rodziców: Zofię i Adolfa

7.00     – za † Mariannę Kuśmierską (od uczestników pogrzebu)

18.00  – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 27)

18.00  – za †† Leona Czembor w 13 rocznicę śmierci i Mirosława Czymbor

Czwartek 28. 03. 2019 r.

7.00     – za † Franciszkę Śmiegielską (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Władysławę Mazurek (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 28 )

18.00  – za † Janinę Marat (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Zofię Karaczun (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Jana Buca w 1 rocznicę śmierci

Piątek 29. 03. 2019 r.

7.00     – za † Jadwigę Bednarek (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za †† Józefę Kuprowską, Stanisława, Jana i Andrzeja Kuprowskich

7.00     – za † Konstantego Walczak (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Krystyny i Zbigniewa

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 29)

18.00  – za † Euzebiusza Bawarskiego w 15 rocznicę śmierci

18.00  – za †† Władysława, Bolesława i Ninę Błażejewicz, Kazimierza Mora i Mariannę Maniak

Sobota 30. 03. 2019 r.

7.00     – za † Konstantego Grabowskiego w 4 rocznicę śmierci

7.00     – za † Mariana Kobierowskiego (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Leonardę Staliś (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 30)

18.00  – za †† Józefa Nosal w 1 rocznicę śmierci oraz Zofię i Antoniego Bartczak

18.00  – za †† Stefanię, Michała Franciszka Kuncewicz (od syna z rodziną)

IV Niedziela Wielkiego Postu 31. 03. 2019 r. – LAETARE

6.30     – za † Szymona Ostrowskiego w rocznicę śmierci

8.00     – za †† Feliksa i Bolesława Bosiackich, Helenę i Jana Bienias, Lucynę Przybyłowską

9.30     – za †† Annę Marek (żonę) w 7 rocznicę śmierci, Pawła Marek i Annę Marek (matkę)

9.30     – za †† Józefa Szczepaniak w 28 rocznicę śmierci, Józefę, Władysława, Ryszarda, Halinę Lewandowskich, Henrykę, Leona Błaszkiewicz, Jadwigę i Ryszarda Tomaszczuk

11.00  – za †† Józefę Małecką w 22 rocznicę śmierci, Stanisława, Andrzeja, Leokadię, Marię i Pawła Gniffke

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele (w Krakowie)

12.30  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Łucji i Andrzeja Korol z okazji 50 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

12.30  – za † Józefę Tobiasz

18.00  – w int. wspólnoty Galilea (o potrzebne łaski dla Małgorzaty Pereszczako)

18.00  – za † Ryszarda Jung w 1 rocznicę śmierci

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Marzec 21, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl