Intencje Mszalne II Tydzień Wielkiego Postu

II Niedziela Wielkiego Postu 17. 03. 2019 r.

6.30     – za † Zofię Karaczun (od uczestników pogrzebu)

8.00     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Stanisławy z okazji 81 rocznicy urodzin

8.00     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Joli z okazji urodzin oraz o zdrowie dla Ani

9.30     – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 17)

9.30    – za † Grzegorza Pietrzak

11.00    – za †† Franciszka, Emilię, Franciszka Żołnierowicz, Romualda Jasiukajtys, Stanisława Ostrowskiego

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Marii i Zygmunta Warec, ich dzieci i wnuków

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla ks. Zbigniewa Węsierskiego z okazji imienin

Poniedziałek 18. 03. 2019 r.

7.00     – za † Franciszka Kuprowskiego (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Włodzimierza Mierzejewskiego (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za †† Władysława, Antoninę, Józefa i Leona

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 18 )

18.00  – za † Andrzeja Jung w 4 rocznicę śmierci

18.00  – za † Zofię Borowską (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† Władysława, Helenę, Mariannę Tarnowskich

Wtorek 19. 03. 2019 r. – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP

7.00     – za †† Bronisławę Haściło w 36 rocznicę śmierci, Franciszka i Stanisławę Haściło oraz Eugeniusza Rosińskiego

7.00     – za † Stanisława Szemiel (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 19)

18.00  – za †† Jolantę Skraba w rocznicę śmierci oraz Stefana Skraba i zmarłych z rodziny

18.00  – za †† Julię i Józefa Charowskich oraz Zofię i Józefa Jadczyszyn

18.00  – za †† Helenę i Jana Makulskich

Środa 20. 03. 2019 r.

7.00     – za † Jana Kowalskiego w 1 rocznicę śmierci

7.00     – za † Wiesława Kwiatkowskiego (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Wojciecha Frydrych (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00  – w int. Matek Różańcowych (od VI Róży)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 20)

18.00  – za † Tadeusza Czerepaniak (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 21. 03. 2019 r.

7.00     – za †† Helenę, Adama, Lidię Chomickich

7.00     – za † Zofię Lachowicz (od uczestników pogrzebu)

10.30  – w int niedowidzących i niepełnosprawnych

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 21)

18.00  – za † Annę Czerniawską (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Zofię Pastuszak (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Tadeusza Wrzask w 2 rocznicę śmierci

Piątek 22. 03. 2019 r.

7.00     – za † Franciszka Kuprowskiego (od Renaty Cichońskiej)

7.00     – za † Marię Bednarską (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za †† Zofię i Eugeniusza Budnickich

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 22)

18.00  – za † Pawła Klimaszewskigo (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† Stefanię, Michała i Franciszka Kuncewicz (od syna z rodziną)

Sobota 23. 03. 2019 r.

7.00     – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 23)

7.00     – za † Ryszarda Stanek

18.00  – za †† Romana, Jolantę, Ksawerego Monastyrskich

18.00  – za †† Jadwigę, Jana i Marka Strachel

18.00  – za †† Eugenię Hodowaniec w 1 rocznicę śmierci, Mariusza Kaczor w 2 rocznicę śmierci i Stanisława

III Niedziela Wielkiego Postu 24. 03. 2019 r.

6.30     –

8.00     – za †† Czesławę i Józefa Mrozik

8.00     – za †† z rodziny Surowskich

9.30     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Leokadii i Władysława Sabat z okazji 60 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

11.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Krzysztofa Oleksy z okazji 2 rocznicy urodzin

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele (chrzty)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 24)

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Marzec 15, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl