Intencje Mszalne I Tydzień Wielkiego Postu

I Niedziela Wielkiego Postu 10. 03. 2019 r.

6.30     – za †† Szczepana i Agnieszkę Pawlak

8.00     – za † Edwina Udycz

8.00     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Alodii z okazji urodzin oraz o zdrowie dla Ani

9.30     – za †† Henryka Sasin w 6 rocznicę śmierci i Krystyna Oszkiel wnuka

9.30    – za † Leonardę Jodkiewicz w 28 rocznicę śmierci

11.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Eweliny i Macieja oraz ich dzieci

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – za † Zofię Pastuszak (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 10)

Poniedziałek 11. 03. 2019 r.

7.00     – za † Zofię Borkowską (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Mariana Kobierowskiego (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Krystynę Sobocińską (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 11)

18.00  – za †† Eugenię Pławską w 4 rocznicę śmierci i Andrzeja Pławskiego w 1 rocznicę śmierci

18.00  – za † Krystynę Ostrowską w rocznicę śmierci

18.00  – za † Mariusza Jaślarz w 5 rocznicę śmierci

Wtorek 12. 03. 2019 r.

7.00     – za † Mikołaja Staliś w 24 rocznicę śmierci

7.00     – za † Stanisława Szemiel (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Jana Dziedzic (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 12)

18.00  – za † Wandę Sielatycką (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Franciszkę Smigielską (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† Marię i Zygmunta Rutkowskich

Środa 13. 03. 2019 r.

7.00     – za † Annę Nowak w 4 rocznicę śmierci

7.00     – za † Stefanię Ślusarczyk (od uczestników pogrzebu)

18.00  – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 13)

18.00  – za † Tadeusza Czerepaniak (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 14. 03. 2019 r.

7.00     – za †† Marię Aleksandra Giluk

7.00     – za † Iwonę Maliszewską (od uczestników pogrzebu)

18.00  – w int II Synodu Diecezji o Dary Ducha Świętego

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 14)

18.00  – za †† Halinę i Mirosławę

Piątek 15. 03. 2019 r.

7.00     – za † Stanisławę Nowak w 2 rocznicę śmierci

7.00     – za † Wiesława Kwiatkowskiego (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 15)

18.00  – za † Marię Żurek (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Klemensa Wera

18.00  – za †† Macieja Majewskiego oraz Józefa Jandzio

Sobota 16. 03. 2019 r.

7.00     – za † Zofię Pastuszak (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Mariana Kobierowskiego (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Jadwigę Bednarek (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 16)

18.00  – za † Janusza Cywińskiego (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Stanisławę Brzemińską w 10 rocznicę śmierci

II Niedziela Wielkiego Postu 17. 03. 2019 r.

6.30     – za † Zofię Karaczun (od uczestników pogrzebu)

8.00     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Stanisławy z okazji 81 rocznicy urodzin

8.00     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Joli z okazji urodzin oraz o zdrowie dla Ani

9.30     – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 17)

9.30    – za † Grzegorza Pietrzak

11.00  – za †† Franciszka, Emilię, Franciszka Żołnierowicz, Romualda Jasiukajtys, Stanisława Ostrowskiego

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Marii i Zygmunta Warec, ich dzieci i wnuków

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla ks. Zbigniewa Węsierskiego z okazji imienin

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Marzec 8, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl