Intencje Mszalne VIII tydzień zwykły

VIII Niedziela Zwykła 03. 03. 2019 r.

6.30     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Haliny Zdanowicz z okazji 80 rocznicy urodzin

8.00     – za †† Władysława Woźniak w 7 rocznicę śmierci i Janusza Woźniak

9.30     – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 3)

9.30    – za † Zygmunta Furykiewicz w 28 rocznicę śmierci

11.00  – za †† Kazimierza Kańczuga, Kazimierza Kuprowskiego, Kazimierza Golianek oraz Albinę i Józefa Lewickich

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – za †† Józefę, Józefa Polonis oraz Witolda i Stelę Cybulskich

18.00  – w int Żywego Różańca

Poniedziałek 04. 03. 2019 r. – ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO KAZIMIERZA KRÓLEWICZA

7.00     – za † Mieczysława w 60 rocznicę śmierci

7.00     – za † Iwonę Maliszewską (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Marię Kubicką Góral (od uczestników pogrzebu)

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Danuty z okazji 89 rocznicy urodzin

18.00  – za † Kazimierę Drążek

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 4)

18.00  – za † Telesfora Karakowskiego w 10 rocznicę śmierci

Wtorek 05. 03. 2019 r.

7.00     – za † Jadwigę Janik (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Zofię Pastuszak (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Zofię Ramza (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† polecanych w rocznych wypominkach

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 5)

18.00  – za †† Marię w 32 rocznicę śmierci i Eugeniusza w 5 rocznicę śmierci, Franciszka i Stanisławę z rodziny Juszczyszyn

18.00  – za † Franciszka Kuprowskiego (od pracowników Zespołu Placówek Terapeutyczno-Edukacyjnych w Bobrowie)

Środa 06. 03. 2019 r. – ŚRODA POPIELCOWA

7.00     – za † Janinę Hazeńską

9.00     – za †† Reginę i Stanisława Marzec, Stefanię, Michała Sroka, Emilię Pankiewicz

9.00     – za † Mariana Śmigielskiego w 1 rocznicę śmierci

16.30  – za † Dariusza Trzcinieckiego w 6 rocznicę śmierci

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Haliny Zdanowicz z okazji 80 rocznicy urodzin

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 6)

18.00  – za † Daniela Jaworskiego w 3 rocznicę śmierci

I Czwartek 07. 03. 2019 r.

7.00     – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 7)

7.00     – za †† Izabelę, Krzysztofa Chmielewskich, Izabelę, Zygmunta Dopierała

18.00  – o nowe powołania kapłańskie i zakonne

18.00  – o nowe powołania kapłańskie i zakonne (od I Róży Matek)

18.00  – za † Tomasza Sawickiego

18.00  – za † Stanisława Kot w 18 rocznicę śmierci

Piątek 08. 03. 2019 r.

7.00     – za † Kacpra Smeja (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Stefanię Kuncewicz (od przyjaciół)

7.00     – za † Józefa Śmietanka w 7 rocznicę śmierci

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 8 )

18.00  – za †† Stanisława i Marię w 2 rocznicę śmierci

18.00  – za † Tadeusza Czerepaniak (od uczestników pogrzebu)

18.00  – przez przyczynę Matki Bożej Opiekunki Rodzin o odnalezienie Zbigniewa Tokarskiego

Sobota 09. 03. 2019 r.

7.00     – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 9)

7.00     – za † Janinę Jagła (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Władysława Rudzik (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Jana Furczak w 13 rocznicę śmierci

18.00  – za †† Ryszarda Pawluk w 29 rocznicę śmierci i Wacława Pawluk w 43 rocznicę śmierci

18.00  – za † Halinę Nowik w 9 rocznicę śmierci

18.00  – za †† Jadwigę, Bolesława Rudzkich i Franciszka Piekarskiego

I Niedziela Wielkiego Postu 10. 03. 2019 r.

6.30     – za †† Szczepana i Agnieszkę Pawlak

8.00     – za † Edwina Udycz

8.00     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Alodii z okazji urodzin

9.30     – za †† Henryka Sasin w 6 rocznicę śmierci i Krystyna Oszkiel wnuka

9.30    – za † Leonardę Jodkiewicz w 28 rocznicę śmierci

11.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Eweliny i Macieja oraz ich dzieci

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – za † Zofię Pastuszak (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Przemysława Gołubińskiego (greg 10)

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Marzec 1, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl