Intencje Mszalne VI tydzień zwykły

VI Niedziela Zwykła 17. 02. 2019 r.

6.30     – za † Tadeusza Sawickiego

8.00     – za † Zofię Pieprzak (greg 17)

8.00     – za †† Marię, Irenę, Franciszka, Tadeusza i Józefa Stelmasiak

9.30     – za † Edwina Udycz

9.30    – za †† Franciszka w 12 rocznicę śmierci oraz Marię Łowkiewicz

11.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Jana z okazji 4 rocznicy urodzin

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – o Boże błogosławieństwo dla Zgromadzenia Zmartwychwstańców

12.30  – za † Bronisława Zając (greg 17)

18.00  – w int wspólnoty Galilea (dziękczynno-błagalna dla Jana Gabrysiaka)

Poniedziałek 18. 02. 2019 r.

7.00     – za † Kacpra Smeja (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Tadeusza Czerepaniak (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Leonardę Staliś (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Zofię Pieprzak (greg 18 )

18.00  – za † Bronisława Zając (greg 18 )

18.00  – za †† Jurka i Annę Skukowskich

18.00  – za † Henryka Lewickiego

Wtorek 19. 02. 2019 r.

7.00     – za † Zofię Pieprzak (greg 19)

7.00     – za † Janinę Marat (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Zofię Ramza (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† Józefa Jandzio w 12 rocznicę śmierci oraz Bronisławę i Władysława Jandzio

18.00  – za †† Katarzynę i Stanisława Ziółkowskich oraz Grażynę

18.00  – za † Bronisława Zając (greg 19)

18.00  – za † Franciszka Kuprowskiego (od pracowników Zespołu Placówek Terapeutyczno-Edukacyjnych w Bobrowie)

Środa 20. 02. 2019 r.

7.00     – za † Zofię Pieprzak (greg 20)

7.00     – za † Bronisława Zając (greg 20)

7.00     – za † Mariana Bawarskiego (od uczestników pogrzebu)

18.00  – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00  – za †† Jana i Janinę Łuczko

18.00  – za † Janusza Krynickiego w 1 rocznicę śmierci

18.00  – za †† Włodzimierza Tkacz w 3 rocznicę śmierci oraz jego rodziców i siostrę

Czwartek 21. 02. 2019 r.

7.00     – za † Janusza Cywińskiego (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Zofię Lachowicz (od uczestników pogrzebu)

7.00     – o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Rosemarie Steimel i całej jej rodziny

10.30  – w int niedowidzących i niepełnosprawnych

18.00  – za † Zofię Pieprzak (greg 21)

18.00  – za † Bronisława Zając (greg 21)

18.00  – za †† Annę w 18 rocznicę śmierci, Józefa w 15 rocznicę śmierci Sułowskich oraz wszystkich zmarłych z obu stron rodzin

18.00  – za † Franciszka Kuprowskiego (od uczestników pogrzebu)

Piątek 22. 02. 2019 r. – ŚWIĘTO KATEDRY ŚWIĘTEGO PIOTRA APOSTOŁA

7.00     – za † Zofię Pieprzak (greg 22)

7.00     – za † Tadeusza Ossowicz w 30 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

18.00  – za † Jerzego Bańkowskiego w 2 rocznicę śmierci

18.00  – za † Bronisława Zając (greg 22)

18.00  – za †† Henryka w 3 rocznicę śmierci i Helenę Demskich oraz zmarłych z rodziny

18.00  – za † Bożenę Kolaszyńską w 1 rocznicę śmierci

Sobota 23. 02. 2019 r. – WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO POLIKARPA BISKUPA MĘCZENNIKA

7.00     – za † Bronisława Zając (greg 23)

7.00     – za † Zofię Pastuszak (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Mariannę Kuśmierską (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Juli i Władysława Daćko z okazji 45 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Bożeny i Zdzisława Prykas z okazji 45 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

18.00  – za † Zofię Pieprzak (greg 23)

18.00  – za †† Andrzeja Wójcickiego w 6 rocznicę śmierci, Kazimierza i Reginę Wójcickich, Józefę i Władysława Dąbrowskich

19.00  – w int nowożeńców (kaplica domowa)

VII Niedziela Zwykła 24. 02. 2019 r.

6.30     – za † Marię Bednarską (od uczestników pogrzebu)

8.00     – za † Bronisława Zając (greg 24)

9.30     – za †† Magdalenę Janiszak w 13 rocznicę śmierci, Danutę, Władysława, Mikołaja, Mieczysława Janiszak

9.30    – za †† Mieczysława Targońskiego, Janinę Targońską i ich rodziców

11.00  – za † Grażynę Rutkowską Błaszczak (od przyjaciół)

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele (chrzty)

12.30  – za †† Jacka Turczyk w 8 rocznicę śmierci oraz Irenę i Bronisława w 3 rocznicę śmierci

18.00  – za † Zofię Pieprzak (greg 24)

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Luty 15, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl