Intencje Mszalne V tydzień zwykły

V Niedziela Zwykła 10. 02. 2019 r.

6.30     – za † Tadeusza Klapenda w 10 rocznicę śmierci

8.00     – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Jana i Janiny Siemieniec

8.00     – za † Władysławę Mazurek (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

9.30     – za † Kazimierza Golianek oraz zmarłych z rodziny Golianek, Kujawskich i Kuprowskich

9.30    – za †† Andrzeja Gniffke w 9 rocznicę śmierci, Stanisława, Leokadię, Marię, Pawła Gniffke i Józefę Małecką

11.00  – za † Bronisława Zając (greg 10)

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele (chrzty)

12.30  – za †† Józefę, Bronisława Kowalskich, Amelię i Aleksandra Małyszko

18.00  – za † Zofię Pieprzak (greg 10)

Poniedziałek 11. 02. 2019 r. – WSPOMNINIE NMP Z LOURDES

7.00     – za † Bronisława Zając (greg 11)

7.00     – za † Zofię Pastuszak (od uczestników pogrzebu)

9.00     – w int. chorych

18.00  – za † Zofię Pieprzak (greg 11)

18.00  – za † Henryka Durczewskiego w rocznicę śmierci

18.00  – za †† Stefanię i Bronisława Piziak

18.00  – o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo dla Matek Różańcowych (od I Róży)

Wtorek 12. 02. 2019 r.

7.00     – za † Bronisława Zając (greg 12)

7.00     – za † Wandę Sielatycką (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Tadeusza Czerepaniak

18.00  – za † Zofię Pieprzak (greg 12)

18.00  – za † Zbigniewa Misztal

18.00  – za † Agnieszkę Turek w 3 rocznicę śmierci

18.00  – za † Teodora Tokarskiego w 22 rocznicę śmierci

Środa 13. 02. 2019 r.

7.00     – za † Zofię Pieprzak (greg 13)

7.00     – za † Bronisława Zając (greg 13)

7.00     – za † Zofię Borkowską (od uczestników pogrzebu)

18.00  – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00  – za †† Jana Kaczmar w 11 rocznicę śmierci i Stanisława Terleckiego w 18 rocznicę śmierci

18.00  – za † Zdzisława Kaftan w 7 rocznicę śmierci

18.00  – za † Józefa, Annę, Czesława Więcek

Czwartek 14. 02. 2019 r. – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH CYRYLA I METODEGO PATRONÓW EUROPY

7.00     – za † Zofię Pieprzak (greg 14)

7.00     – za † Bronisława Zając (greg 14)

7.00     – za † Scholastykę Janiszewską

18.00  – w int II Synodu diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Filipa z okazji 15 rocznicy urodzin

18.00  – za † Krystiana Komorowskiego w rocznicę śmierci

18.00  – za † Edwarda Malinowskiego w 8 rocznicę śmierci

19.00  – w int nowożeńców

Piątek 15. 02. 2019 r.

7.00     – za † Bronisława Zając (greg 15)

7.00     – za † Jana Szylak (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Teresę Literską (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Tadeusza Czerepaniak (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za † Zofię Pieprzak (greg 15)

18.00  – za †† z rodziny Dynowskich

18.00  – za †† Zenobię i Eryka Hein

18.00     – za † Iwonę Maliszewską (od uczestników pogrzebu)

Sobota 16. 02. 2019 r.

7.00     – za †† Eugeniusza Rosińskiego w 6 rocznicę śmierci oraz Franciszka, Bronisławę i Stanisławę Haściło

7.00    – za † Zofię Pieprzak (greg 16)

7.00     – za † Bronisława Zając (greg 16)

16.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Barbary i Andrzeja Tomczak z okazji 50 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

18.00  – za † Romana Mrozik w 1 rocznicę śmierci

18.00  – za † Pawła Frankowskiego

18.00  – za † Władysława Kudła w rocznicę śmierci

18.00  – za †† Józefa w 11 rocznicę śmierci, Zofię, Jozefa, Józefę, Adama i Marię Chmielewskich

VI Niedziela Zwykła 17. 02. 2019 r.

6.30     – za † Tadeusza Sawickiego

8.00     – za † Zofię Pieprzak (greg 17)

8.00     – za †† Marię, Irenę, Franciszka, Tadeusza i Józefa Stalmasiak

9.30     – za † Edwina Udycz

9.30    – za †† Franciszka w 12 rocznicę śmierci oraz Marię Łowkiewicz

11.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Jana z okazji 4 rocznicy urodzin

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – o Boże błogosławieństwo dla zgromadzenia Zmartwychwstańców

12.30  – za † Bronisława Zając (greg 17)

18.00  – w int wspólnoty Galilea

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Luty 10, 2019

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl