Intencje Mszalne XXVI Tydzień Zwykły 2017

XXVI Niedziela Zwykła 01. 10. 2017 r.

6.30     – za † Jadwigę Górną (od uczestników pogrzebu)

8.00     – za †† Genowefę i Tadeusza Kuprowskich, Edytę i Jana Kowalczyk

8.00     – za †† Annę, Władysława i Stanisława

9.30     – za † Mariana w 7 rocznicę śmierci

11.00  – za †† Bronisławę, Stanisława i Wincentego Mazan

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – za † Teresę Barańską

18.00  – za †† Janinę i Henryka Pasiak, Zofię Bednarską

Poniedziałek 02. 10. 2017 r. – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH ANIOŁÓW STRÓŻÓW

7.00     – za † Mariannę Doczekalską (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Andrzeja Szatochin (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† Mariana, Stanisławę, Stefana Bańkowskich

18.00  – za †† Jarosława, Adolfinę, Ludwika Szocik oraz Reginę i Stanisława Ciesielskich

18.00  – za † Zdzisława Sinderman (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 03. 10. 2017 r.

7.00     – za † Grzegorza w 5 rocznicę śmierci

7.00     – za † Marka Szylak (od uczestników pogrzebu)

18.00  – za †† polecanych w rocznych wypominkach

18.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Małgorzaty i Roberta Janda z okazji 30 rocznicy Sakramentu Małżeństwa oraz ich dzieci i wnuków

18.00  – za †† Annę Kozioł w 1 rocznicę śmierci oraz Marzenę Maciejewską zd. Kozioł

Środa 04. 10. 2017 r. – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

7.00     – za † Andrzeja Szatochin (od uczestników pogrzebu)

18.00  – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00  – za †† Andrzeja, Agatę Huska oraz Mariannę i Franciszka Mrozik

18.00  – za †† Annę, Marię i Hansa o wieczna radość

18.00  – za † Wojciecha Rogińskiego w 16 rocznicę śmierci

18.00  – za †† Rozalię i Ludwika Głodek oraz zmarłych z rodziny

I Czwartek 05. 10. 2017 r. – WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ

7.00     – za † Mariannę Doczekalską (od uczestników pogrzebu)

7.00     – za † Stefanię Lisicką (od uczestników pogrzebu)

18.00  – o nowe powołania kapłańskie i zakonne

18.00  – za † Tomasza Górczewskiego w 3 rocznicę śmierci

18.00  – za †† Stefana i Zofię Barszcz

18.00  – za †† Czesława Barcickiego w 10 rocznicę śmierci oraz Stefanię i Władysława

I Piątek 06. 10. 2017 r.

7.00     – za † Marka Szylak (od uczestników pogrzebu)

17.00  – za † Zdzisława Sinderman (od uczestników pogrzebu)

18.00  – int wspólnoty Galilea (o potrzebne łaski dla Anny)

18.00  – za †† Józefę i Tadeusza Gołębiewskich, Teresę, Jana i Wojciecha Węgrzyńskich

18.00  – za † Leszka Tarwczyńskiego

19.15  – za † Andrzeja Szatochin (od uczestników pogrzebu)

I Sobota 07. 10. 2017 r. – WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ

7.00     – za † Marka Szylak (od uczestników pogrzebu)

16.00  – w int nowożeńców: Malwiny i Adriana

18.00  – o zdrowie i Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Opiekunki Rodzin dla V Róży Matek

18.00  – za †† Józefa, Franciszka, Eleonorę Woszczek oraz Barbarę Wiśniewską

18.00  – za † Jana Paryskiego

18.00  – za †† Władysławę Lewicką w 25 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Skoczylak

XXVII Niedziela Zwykła 08. 10. 2017 r.

6.30     – za † Elżbietę Matacz(od pracowników Guzmetu)

8.00     – za † Bogdana Obuchowskiego

8.00     – za † Marię Przywarską w 30 rocznicę śmierci

9.30     – za †† Romana w 24 rocznicę śmierci, Stanisława, Krzysztofa, rodziców Chojnackich i Przystawskich

9.30     – za †† z rodziny Dyderskich, rodziców i rodzeństwo oraz Marię Zamasz

11.00  – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Bożeny i Grzegorza z okazji 25 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

11.00  – za † Zygmunta Pikułę w 1 rocznicę śmierci

12.30  – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30  – za † Mariana Kruczkowskiego

18.00  – w int Żywego Różańca

18.00  -dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Czesławy i Leszka Adamczewskich  z okazji 30 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Wrzesień 21, 2017

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl