Intencje Mszalne X Tydzień Zwykły 2017

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 11. 06. 2017 r.

6.30      – za † Bolesława Byczek (greg 11)

6.30      – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Danuty Romańskiej z okazji 60 rocznicy urodzin

8.00      – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Maksymiliana i jego rodziców

9.30      – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Zofii i Bolesława Pietrzak z okazji 60 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

11.00    – za † Władysława Tyma w 1 rocznicę śmierci

11.00    – za † Ryszarda Balcer w rocznicę śmierci

12.30    – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele (chrzty)

12.30    – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Zuzanny Kałamarz z okazji 18 rocznicy urodzin

18.00   – za †† Jerzego Woja w 1 rocznicę śmierci i Stanisława Woja w 3 rocznicę śmierci

Poniedziałek 12. 06. 2017 r.

7.00      – za †† Helenę i Stanisława Górniak

7.00      – za † Łukasza Bujanowskiego

7.00      – za † Bolesława Byczek (greg 12)

18.00    – za †† Jadwigę i Michała Onoszko

18.00    – za † Agnieszkę Literską (od Józefa Tomaszkiewicz z rodziną)

18.00    – za † Czesławę Hołownia (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

Wtorek 13. 06. 2017 r. – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO

7.00      – za † ks. Ryszarda Dąbek CR (od uczestników pogrzebu)

7.00      – za † Jerzego Bijata (od uczestników pogrzebu)

7.00      – za † Bolesława Byczek (greg 13)

18.00    – za †† Antoniego i Romana Chałupnik

18.00    – za †† Edwarda i Eugeniusza Nowickich

18.00    – za † Klemensa Wera (od uczestników pogrzebu)

18.00    – za † Jolantę Czeszczewik (od uczestników pogrzebu)

Środa 14. 06. 2017 r. – WSPOMNIENIE BŁ. MICHAŁA KOZALA

7.00      – za † ks. Ryszarda Dąbek CR (od uczestników pogrzebu)

7.00      – za † Marię Cybulską (od uczestników pogrzebu)

7.00      – za † Bolesława Byczek (greg 14)

18.00    – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00    – za † Zbigniewa Jodełko w 1 rocznicę śmierci

18.00    – za †† Piotra Halko w 31 rocznicę śmierci i Anielę Halko

Czwartek 15. 06. 2017 r. –UROCZYSTOŚĆ NAŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

6.30      – za † Bolesława Byczek (greg 15)

8.00      – za †† Małgorzatę Turczyn i Jana Zyśk

8.00      – za † Kazimierę Byczek Byczek (od uczestników pogrzebu)

9.30      – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Czesławy Ziniewicz z okazji 90 rocznicy urodzin

9.30      – za † Agnieszkę Literską (od Żywego Różańca Róża Barnardety)

9.30      – za † Henryka Lewickiego (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

18.00    – za †† Zofię, Józefę i Michała Zalewskich

Piątek 16. 06. 2017 r.

7.00      – za † Bronisława Półtorak w 5 rocznicę śmierci

7.00      – za † Bolesława Byczek (greg 16)

7.00      – o opiekę Bożą dla Szymona

18.00    – za † Michała Czerepaniak w 24 rocznicę śmierci

18.00    – za † Emilię Spalińską w 50 rocznicę śmierci

18.00    – za † Władysława Spalińskiego

18.00    – za †† Natalię Tkacz w 30 rocznicę śmierci oraz Józefę, Włodzimierza i Teodora Tkacz

Sobota 17. 06. 2017 r. – WSPOMNIENIE ŚW. BRATA ALBERTA

7.00      – za † ks. Ryszarda Dąbek CR (od uczestników pogrzebu)

7.00      – za † Józefa Cegiełka w 3 rocznicę śmierci

7.00      – za † Bolesława Byczek (greg 17)

16.00    – w int nowożeńców: Kamila i Agnieszki

18.00    – o zdrowi i pomnożenie wiary dla Malwiny Oliwi, Bartosza

18.00    – za †† Agnieszkę Literską (od córki Ewy z rodziną)

18.00    – za † Marię Cybulską (od uczestników pogrzebu)

18.00    – za † Roberta Wera (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

XI Niedziela Zwykła 18. 06. 2017 r.

6.30      – za † ks. Ryszarda Dąbek CR (od uczestników pogrzebu)

8.00      – za †† Tadeusza i Genowefę Kuprowskich oraz Edytę i Jana Kowalczyk

8.00      – za †† Anielę o Józefa Byczek

9.30      – za †† Anielę Witman w 14 rocznicę śmierci i Stanisława Witman

9.30      – za † Jana Śmietanka

11.00    – za †† Władysława, Mariana i Krzysztofa Halewicz

12.30    – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30    – za † Bolesława Byczek (greg 18)

16.30    – w int wspólnoty Misiaki

18.00   – za †† Władysława i Bronisława Purgał

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Czerwiec 9, 2017

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl