Intencje Mszalne VII Tydzień Wielkanocny 2017

Wniebowstąpienie Pańskie 28. 05. 2017 r.

6.30      – za †† Antoniego Kuchto w rocznicę śmierci oraz Marię, Irenę i Edwarda

8.00      – za †† Stanisława i Stanisławę Dratwińskich

8.00      – za †† Jana i Marię Przywarskich

9.30      – za †† Zygmunta Wyciszkiewicz w 46 rocznicę śmierci, Kazimierza i Józefę Wyciszkiewicz, Krystynę Wieczorek i zmarłych z rodziny

11.00    – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Jasia z okazji 5 rocznicy urodzin i Mai z okazji 2 rocznicy urodzin

11.00    – za †† Mieczysława, Stanisławę i Ludwika Luc, Macieja Rębisz, Józefa i Marię Dutkowskich, Stefanię Napieralską

12.30    – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30    – za †† Anielę i Stanisława Bosiackich

18.00   – za †† Danielę i Józefa Jasnowskich

Poniedziałek 29. 05. 2017 r. – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ

7.00      – za † Barbarę Rudzińską (od uczestników pogrzebu)

7.00      – za † Klemensa Wera (od uczestników pogrzebu)

7.00      – za † ks. Ryszarda Dąbek CR (od uczestników pogrzebu)

18.00    – za † Stanisława Wenc w 4 rocznicę śmierci

18.00    – za †† Marię Krajewską i Mariannę Cegielską

18.00    – za † Jerzego Peliksza (od uczestników pogrzebu)

18.00    – za †† Piotra, Reginę, Zdzisława Usowicz, Teresę Łach, Zygmunta Paluszkiewicz

Wtorek 30. 05. 2017 r.

7.00      – za † Klemensa Wera (od uczestników pogrzebu)

7.00      – za † Agnieszkę Literską (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

7.00      – za †† Aleksandra, Mariannę, Zdzisława Karwińskich, Krystynę Tomaszewską, Jadwigę Biculewicz i Teresę Brzóska

18.00    – za † Walerię Amiłowską w 3 rocznicę śmierci

18.00    – za †† Kazimierza Klimowicz, Jadwigę i Alfreda Krawczyk

18.00    – za † Marka Kuta w rocznicę śmierci

Środa 31. 05. 2017 r. – WSPOMNIENIE NAWIEDZENIA MARYI PANNY

7.00      – za † ks. Ryszarda Dąbek CR (od uczestników pogrzebu)

7.00      – za † Jerzego Bijata (od uczestników pogrzebu)

7.00      – o wypełnienie woli Bożej dla Krzysztofa

18.00    – w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo M. B. Nieustającej Pomocy

18.00    – za †† Mariannę i Kazimierza Majewskich

18.00    – za † Klemensa Wera (od uczestników pogrzebu)

18.00    – za †† Danutę Pasińską w rocznicę śmierci, Zenona Pasińskiego w 7 rocznicę śmierci, Marka Pasińskiego i Mariana Barylskiego

I Czwartek 01. 06. 2017 r. – WSPOMNIENIE  ŚW. JUSTYNA

7.00      – za † ks. Ryszarda Dąbek CR (od uczestników pogrzebu)

7.00      – za †† Antoniego Rusielewicz oraz jego rodziców i brata

7.00      – za † Bolesława Byczek (greg 1)

18.00    – o powołania kapłańskie i zakonne

18.00    – za † Tomasza Sawickiego

18.00    – za † Grażynę Czernek z domu Stępień w 10 rocznicę śmierci

18.00    – za †† Martę w 30 rocznicę śmierci, Antoniego, Leonarda, Franciszka i Józefa

I Piątek 02. 06. 2017 r.

7.00      – za † Tadeusza Czekawy

17.00    – za † Klemensa Wera (od uczestników pogrzebu)

18.00    – w int wspólnoty Galilea (o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Piotra)

18.00    – za † Stanisława Budziszewskiego w 13 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Budziszewskich

18.00    – za †† Władysława w 35 rocznicę śmierci, Aleksandra i Annę Tobiasz, Pawła i Józefę Tworek oraz Kazimierę Lesiak

19.15    – za † Bolesława Byczek (greg 2)

I Sobota 03. 06. 2017 r. – WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY

7.00      – za † ks. Ryszarda Dąbek CR (od uczestników pogrzebu)

7.00      – za † Marię Cybulską (30 dzień po pogrzebie od uczestników pogrzebu)

7.00      – za † Bolesława Byczek (greg 3)

17.00    – w int nowożeńców: Marcina i Katarzyny

18.00    – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Jana Cygiel z okazji 60 rocznicy urodzin

18.00    – za † Klemensa Wera (od uczestników pogrzebu)

18.00    – za †† Władysława Nowak, Stanisława Nowak i rodziców Stanisława

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 04. 06. 2017 r.

6.30      – za † Krystynę Klapenda w 4 rocznicę śmierci

8.00      – za †† Stefanię i Stanisława Adamowicz oraz Krystynę Beńko

8.00      – za † Bolesława Byczek (greg 4)

9.30      – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Magdaleny i Arkadiusza Umeckich z okazji 18 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Aureli i Tomasza Pietkiewicz z okazji 20 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Renaty i Józefa Umeckich z okazji 45 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

11.00    – za †† Lecha, Pawła, Wiktorię, Stanisława Zagrabskich

12.30    – w int. Parafian i modlących się w naszym kościele

12.30    – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. B. Opiekunki Rodzin dla Bogumiły i Laslo Fejes z okazji 40 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

12.30    – za †† Zofię Pachucką w 11 rocznicę śmierci i Jana Pachuckiego

16.30    – w int. Wspólnoty Żywego Różańca

18.00   – o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia

18.00   – za † Władysława Kosińskiego w 12 rocznicę śmierci

ks. proboszcz Wiesław Hnatejko CR, Maj 27, 2017

Podziel się: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

close window

Godziny & dojazd

Niedzielna Msza święta

Niedziela: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00

Sobota wieczór: 18.00

Nabożeńswto: 17.30

Codzienna Msza święta

Codziennie: 7.00; 18.00

Apel Jasnogórski: sobota 20.30

Spowiedź

Codziennie:podczas Mszy św.

Środa:15.00 - 18.15.

Kancelaria

Wtorek oraz Czwartek:10.00-12.00 oraz 16.00-18.00

Wakacje:wtorek od 10.00 do 12.00 oraz po Mszy wieczornej

map
Parafia Wniebowzięcia NMP
ul. Boh. Warszawy 25
78-520 Złocieniec
tel. 094 3671137 (parafia)
tel. 094 3671541 (dom)
e-mail: parafiacr@gmail.com
www.wniebowziecia.xcr.pl